Zwiedzamy

Ogród Doświadczeń

grahan

im. Stanisława Lema, Kraków.

Jakoś tak wypada, że odwiedzamy co dwa sezony. W tym roku w ramach współpracy z Ogrodem dostaliśmy wejściówki na pokaz Alicja w Krainie Czarów oraz na zwiedzanie ekspozycji Ogrodu. Wystawy ciągle się zmieniają, urządzeń przybyło sporo, były także ulubione sprzęty moich dzieci, np rurki do grania na nich oraz żyroskop (na który nie odważę się wejść, ale i tak lubimy go obserwować)

W Ogrodzie możecie spędzić 2 godziny, możecie i cały dzień. Toalety są dostępne, gofry i naleśniki kupicie, można także wziąć coś swojego do jedzenia, bo na pewno się przyda. Kiedy dzieci będą harcowały na bajecznym placu zabaw, Wy możecie usiąść na ławeczce. Ha ha, to raczej niemożliwe i wie o tym każdy kto ma dzieci, ale ławeczek Ogród ma bardzo dużo, znajdą się też takie w cieniu gdy wózkowe dziecko postanowi pójść na drzemkę.

Polecam na wycieczkę zarówno z maluchami jak i starszymi dziećmi. Dla dorosłych też jest to spore przeżycie bo nagle uświadamiacie sobie swoje braki z fizyki i chemii 🙂 Ale nie bójcie się, wszystko jest świetnie wyjaśnione na tabliczkach przy każdej ekspozycji.
Informacje na temat godzin otwarcia oraz cennik znajdziecie tu
Parking pod M1 lub Tauron Areną (płatny)

Miłego!